CADKON pro Revit

CADKON pro Revit je rozšiřující aplikace určena pro Autodesk Revit (v rámci Suite produktů), Autodesk Revit Architecture a Autodesk Revit MEP, která obsahuje knihovnu prvků a užitečné nástroje zvyšující efektivitu a zohledňující místní zvyklosti kreslení.

Aktuální verze je CADKON pro Revit 2015. 

Více informací o produktu naleznete zde...

Chcete rozšířit své znalosti a využívat váš program naplno?

  • Přijďte k nám na školení. Aktuální termíny pro učebny v Praze a Brně jsou zde.
  • Zůstaňte v kanceláři a přihlaste se na naše bezplatné webináře. Aktuální termíny jsou zde.
  • Domluvte si individuální konzultaci - kontaktujte svého obchodníka nebo zadejte požadavek na náš Helpdesk.
21. 12. 2012
48 KB

Formulář pro produkty založené na ochraně AB Softlock (CADKON Stavební konstrukce a TZB verze 2017 a nižší, CADKON-RCD verze 2018 a nižší a všechny ostatní CADKON prodkty bez omezení verzí).

Nástroj pro reset licencí v rámci licenčním programu AB Softlock (používají CADKON Stavební konstrukce a TZB verze 2017 a nižší, CADKON-RCD verze 2018 a nižší a všecny ostatní produkty CADKON, bez rozdílu ve verzi). Novější verze vybraných produktů CADKON používají nové licencování pomocí FlexLM.

Postup použití:

  1. Stáhněte si přiložený soubor 'AbSlTool.exe".
  2. Spusťte přiložený exe soubor na počítači, kde je nutné resetovat softwarovou ochranu CADKONu.
  3. Klikněte na tlačítko „Automatický reset Softlocku“ = tím dojde k vyresetování všech licencí CADKONu a CADKON nebude možné používat ani v omezené trial verzi.
  4. Následně je nutné odinstalovat a znova nainstalovat program AB Softlock, který je ke stažení na www.cadnet.cz.
  5. Po reinstalaci softwarové ochrany CADKONu, vygenerujte novou žádost o licenci a zašlete ji na email: autorizace@abstudio.cz. Postup autorizace je popsán v instalační přírůčce CADKONu, která je vždy na instalačním DVD CADKONu nebo ke stažení na www.cadnet.cz.

Poznámka: Nová licence CADKONu Vám bude poskytnuta na základě nové žádosti o licenci a kontrole, zdali máte na novou licenci nárok.

Upozornění: Po vyresetování softwarové ochrany, je nutné vždy vygenerovat novou žádost o licenci, protože resetováním se změní identifikační kód daného PC, na který je licence vázána.