Autodesk Inventor

 

Autodesk Inventor® 3D CAD pro strojírenské navrhování nabízí uživatelsky intuitivní nástroje pro 3D strojírenské návrhy součástí, dynamických sestav, tvorbu dokumentace a simulaci výrobků. Tvorba digitálních 3D modelů v software Inventor vám pomůže rychleji navrhnout a ověřit vaše výrobky před uvedením na trh, omezit náklady na vývoj a snížit počet požadavků na konstrukční změny před zahájením výroby. Snadno použitelné nástroje navíc usnadňují postup při tvorbě sestav – tak, aby do sebe všechny díly správně zapadly a snadno se měnily rozměry dle uživatelských parametrů.

 

CHCETE ROZŠÍŘIT SVÉ ZNALOSTI A VYUŽÍVAT VÁŠ PROGRAM NAPLNO?

Přijďte k nám na školení. Aktuální termíny pro učebny v Praze a Brně jsou zde.

Domluvte si individuální konzultaci - kontaktujte svého obchodníka nebo zadejte požadavek na náš Helpdesk.

 

18. 04. 2019
00:20:41
 

Představení novinek pro Autodesk Inventor 2020. Inventor slaví 20 let, Autodesk nám připravil pro tuto výroční verzi pestré novinky.

Carry out your best work with new features in Autodesk Product Design and Manufacturing Collection, including Inventor and integrated tools like sheet metal Nesting Utility, Nastran In-CAD, HSM, and Factory Design Utilities, along with Fusion 360, AutoCAD, and Vault.To get a free trial, see pricing, or learn more about the collection, click here: https://www.autodesk.com/collections/product-design-manufacturing/overview#AutodeskInventor #AutodeskCollection #Design #Manufacturing

27. 04. 2018
00:27:46
 

Ukázka novinek Autodesk Inventoru 2019...

05. 05. 2017
00:59:59
 

Novinky Autodesk Inventor pro rok 2018

Určete funkci a nechte aplikaci Inventor vytvořit ideální tvar.

Vytvářejte rozsáhlé sestavy a modelujte složité součásti pomocí volných, přímých a parametrických nástrojů modelování v 3D CAD softwaru Inventor® a Inventor® Professional.

Vkládejte data CAD tak, aby vám vyhovovala.
Pracujte s nenativními daty CAD z jiných aplikací CAD. Spolupracujte s dodavateli a výrobci a sdílejte návrhy se zákazníky, kteří používají informační systémy modelování budov (BIM).

Novinky v aplikaci Autodesk Inventor 2017

Autodesk Inventor mechanical concept and layout design

Autodesk Inventor visualization and rendering