CADKON+ 2021 uvolněn

Pondělí 29. červen 2020

Dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON+ 2021 BASIC, ARCHITECTURE, MEP a RC.

Všem uživatelům produktů CADKON s platnou službou CADKON Active, bude následně rozeslán email s informacemi, kde si mohou novou verzi bezplatně stáhnout, jak získají novou licenci 2021, jaké konkrétní novinky verze obsahuje včetně video záznamu internetového semináře zaměřeného na tuto novou verzi.

V nové verzi CADKON+ 2021 naleznete řadu novinek a změn.
Hlavní společnou novinkou CADKON+ 2021 pro všechny profese je nový nástroj na přenos knihoven a nastavení z předchozí verze.
Další společnou novinkou je možnost vytváření dynamických textových polí.

Pro projektanty stavebních konstrukcí využívající CADKON+ Architecture je připraveno množství novinek, které zjednodušují a zpřehledňují práci s popisy místností včetně možnosti vytvářet nové tabulky místností po podlažích, které se automaticky aktualizují na jedno kliknutí. Došlo k aktualizaci kompletního sortimentu firmy HELUZ, byla zařazena řada novinek v rámci vytváření tabulek a byla přidána celá řada nových bloků.

Pro projektanty TZB se velké množství vylepšení týká přepracované knihovny prvků (dříve „makroeditor“) a zcela nové podpory vykreslení elektro rozvaděčů. Dále je to podrobnější a přesnější výpočet cirkulace, optimalizace používaných barev a tlouštěk čar, spolupráce s výpočtovými programy PROTECH, databáze značek a mnoho dalšího.

CADKON+ RC nyní v nové verzi přináší nové možnosti pro změnu tvaru bednění (resp. prvků), pokud jsou tyto definovány na základě 3D těles, nové možnosti pro změnu rozteče prutů, kopírování vyztuženého prvku, vylepšenou migraci nastavení z předchozí verze a další nástroje převzaté z CADKONu RCD.
V CADKONu+ DMS patří mezi hlavní novinky zejména zobrazení vytíženosti jednotlivých zaměstnanců nebo celé kanceláře v interaktivním kalendáři. Mezi další zajímavé novinky patří možnost exportu výkazů práce a zobrazení ziskovosti jednotlivých projektů.

V případě technických problémů s instalací nebo funkčností CADKONu 2021 nás neváhejte kontaktovat! Technická podpora je poskytována v rámci platného CADKON Active prostřednictvím Helpdesku.

Podrobnější informace najdete také na www.cadkon.eu
Další novinky

Aktualizace Advance Design 2021.0.1 9. červenec 2020

S potěšením oznamujeme, že byla vydána aktualizace Advance Design 2021.0.1 . Aktualizovanou verzi je možné stáhnout z download zóny na portálu Helpdesk. Pokud aktuálně nemáte program zakoupen, nebo nemáte platný subscription program, kontaktujte pro získání či vyzkoušení řady Advance 2021 naše ob...

CADKON 2021 uvolněn 29. červen 2020

Dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2021 Stavební konstrukce, CADKON 2021 TZB a CADKON 2021 RCD (nadstaveb nad AutoCAD). Všem uživatelům produktů CADKON s platnou službou CADKON Active, bude následně rozeslán email s informacemi, kde si mohou novou verzi bezplatně stáhnout, jak získaj...

CADKON+ 2021 uvolněn 29. červen 2020

Dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON+ 2021 BASIC, ARCHITECTURE, MEP a RC. Všem uživatelům produktů CADKON s platnou službou CADKON Active, bude následně rozeslán email s informacemi, kde si mohou novou verzi bezplatně stáhnout, jak získají novou licenci 2021, jaké konkrétní novinky ver...

Neplatné! - Vývoj produktu DT+ byl již ukončen 15. květen 2020

Po oznámení ukončení vývoje produktu DT+ jsme obdrželi mnoho reakci od stávajících uživatelů, abychom tento krok ještě zvážili. Rádi bychom vás informovali, že DT+ bude pokračovat min. verzí pro produkt AutoCAD Architectural 2021.   Předběžné datum uvedení nové verze DT+ 2021 je nyn...

» Zobrazit všechny novinky