CADKON+ 2021 uvolněn

Pondělí 29. červen 2020

Dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON+ 2021 BASIC, ARCHITECTURE, MEP a RC.

Všem uživatelům produktů CADKON s platnou službou CADKON Active, bude následně rozeslán email s informacemi, kde si mohou novou verzi bezplatně stáhnout, jak získají novou licenci 2021, jaké konkrétní novinky verze obsahuje včetně video záznamu internetového semináře zaměřeného na tuto novou verzi.

V nové verzi CADKON+ 2021 naleznete řadu novinek a změn.
Hlavní společnou novinkou CADKON+ 2021 pro všechny profese je nový nástroj na přenos knihoven a nastavení z předchozí verze.
Další společnou novinkou je možnost vytváření dynamických textových polí.

Pro projektanty stavebních konstrukcí využívající CADKON+ Architecture je připraveno množství novinek, které zjednodušují a zpřehledňují práci s popisy místností včetně možnosti vytvářet nové tabulky místností po podlažích, které se automaticky aktualizují na jedno kliknutí. Došlo k aktualizaci kompletního sortimentu firmy HELUZ, byla zařazena řada novinek v rámci vytváření tabulek a byla přidána celá řada nových bloků.

Pro projektanty TZB se velké množství vylepšení týká přepracované knihovny prvků (dříve „makroeditor“) a zcela nové podpory vykreslení elektro rozvaděčů. Dále je to podrobnější a přesnější výpočet cirkulace, optimalizace používaných barev a tlouštěk čar, spolupráce s výpočtovými programy PROTECH, databáze značek a mnoho dalšího.

CADKON+ RC nyní v nové verzi přináší nové možnosti pro změnu tvaru bednění (resp. prvků), pokud jsou tyto definovány na základě 3D těles, nové možnosti pro změnu rozteče prutů, kopírování vyztuženého prvku, vylepšenou migraci nastavení z předchozí verze a další nástroje převzaté z CADKONu RCD.
V CADKONu+ DMS patří mezi hlavní novinky zejména zobrazení vytíženosti jednotlivých zaměstnanců nebo celé kanceláře v interaktivním kalendáři. Mezi další zajímavé novinky patří možnost exportu výkazů práce a zobrazení ziskovosti jednotlivých projektů.

V případě technických problémů s instalací nebo funkčností CADKONu 2021 nás neváhejte kontaktovat! Technická podpora je poskytována v rámci platného CADKON Active prostřednictvím Helpdesku.

Podrobnější informace najdete také na www.cadkon.eu
Další novinky

Automatická migrace do AutoCAD including specialized toolsets 28. červenec 2021

Vážení zákazníci, Autodesk oznámil, že uživatelé AutoCADu a všech AutoCAD vertikál produktů budou automaticky migrováni do AutoCAD including specialized toolsets. Všichni předplatitelé tak získají přístup ke kterékoli ze sedmi sad nástrojů, které jsou jeho součástí. Migrace se týk...

GRAITEC vydává nové verze produktů Advance 2022 1. červen 2021

Červen 2021- GRAITEC, mezinárodní vývojář software pro oblast AEC, Vám s potěšením oznamuje vydání nových verzí produktů Advance 2022. Mezi hlavní nově vydané produkty Advance 2022 patří: Advance Design 2022 - Na základě potřeb a požadavků stále rostoucí komunity uživatelů, která se mimochodem...

Uvedení produktů CADKON+ 2022 1. červen 2021

1. červen 2021, Praha -  mezinárodní softwarový vývojář CAD produktů, společnost GRAITEC s.r.o. s potěšením oznamuje uvedení nové verze programů s označením CADKON+ 2022. Již tisíce spokojených projektantů využívají programy CADKON pro zpracování projektové dokumentace architektury, stavebníc...

Uvedení produktů CADKON 2022 1. červen 2021

Červen 2021 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikací pro návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment AEC a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze 2022 svých aplikací CADKON: CADKON Stavební konstru...

» Zobrazit všechny novinky