Uvedení CADKON+ 2020

Pondělí 07. říjen 2019

STABILITA, RYCHLOST, přes 20 let historie a více jak 12 500 prodaných licencí! To je náš praxí ověření CADKON+. Stovky architektonických a projekčních kanceláří nasadilo CADKON při projektování staveb všech možných účelů, velikosti a zaměření.

 

Nyní přichází verze CADKON+ 2020.

CADKON+ 2020 jsme Vám přizpůsobili na míru a do verze 2020 zapracovali další Vaše navrhovaná vylepšení nejen do obecného CADu, ale i profesí pro stavební konstrukce a TZB. Mezi hlavní společné novinky patří možnost vytváření a práce s filtry hladin, dále import PDF a převod jeho obsahu na základní objekty CADu, možnost jednoduše převádět bloky na Xrefy, tisk průhlednosti objektů, možnost přepnutí Průzkumníka obsahu na jednotlivé palety.

Pro projektanty stavebních konstrukcí se velké množství vylepšení týká práce s místnostmi, které jsou celkově přepracované a hlavní vylepšení jsou v oblastech určování ploch, možnosti připojení více skladeb podlah a práce s byty a zónami. Tabulky vykreslované do výkresu je možné dělit na jednotlivé tiskové listy. Nově lze vkládat mapu katastru přímo do výkresu, kde jednotlivé pozemky a parcely jsou uzavřené křivky.

Pro projektanty TZB se velké množství vylepšení týká podlahového vytápění, kanalizace, výkazů použitého materiálu, popisů ve výkresu, aktualizace databází značek a mnoho dalšího.

Projektantům železobetonových konstrukcí přináší CADKON+ RC v nové verzi další způsob výpočtu celkové délky prutu (přesně na osu), možnost popisovat subpoložky proměnné délky, migrovat nastavení z předchozí verze a další nástroje převzaté z CADKONu RCD.

Seznamte se s novinkami CADKONu+ 2020 také na našich online prezentacích, které si pro vás připravili kolegové Marek Mašek, Pavel Franče a Robert Krňávek. Přihlaste se ještě dnes a buďte v centru dění!

 

Co je nového v CADKON+ Architecture 2020 18. října 2019 od 10:30 hod.
Co je nového v CADKON+ MEP 2020 18. října 2019 od 9:00 hod.
Co je nového v CADKON+ RC 2020 18. října 2019 od 14:00 hod.

 

Podívejte se na dokument, který obsahuje podrobný přehled novinek, vylepšení a výpis oprav CADKONu+ 2020 ve srovnání s předchozí verzí CADKON+ 2019 SP1 - ZDE

Veškerou dokumentaci, výuková videa, vypsaná školení a webináře, aktuální verzi ke stažení najdete na našich stránkách  http://www.cadkon.eu v sekci MŮJ CADKON+, která je dostupná po Vaší registraci na těchto stránkách.

Všem zákazníkům CADKONu+ s platným CADKON Active (Subscription) bude rozeslán email s podrobnými informacemi o stažení a aktivaci nové licence. V případě zájmu o vyzkoušení CADKON+ 2020 si zkušební verzi můžete stáhnout pomocí tlačítka níže. Pro přístup ke stažení a aktivaci zkušební licence stačí jednoduchá registrace.

Sledujte nás

Ověřte si u nás, zda pro svou práci plánujete využívat optimální softwarové řešení
neváhejte nás kontaktovat 244 016 055.

 
Další novinky

Aktualizace Advance Design 2021.0.1 9. červenec 2020

S potěšením oznamujeme, že byla vydána aktualizace Advance Design 2021.0.1 . Aktualizovanou verzi je možné stáhnout z download zóny na portálu Helpdesk. Pokud aktuálně nemáte program zakoupen, nebo nemáte platný subscription program, kontaktujte pro získání či vyzkoušení řady Advance 2021 naše ob...

CADKON 2021 uvolněn 29. červen 2020

Dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2021 Stavební konstrukce, CADKON 2021 TZB a CADKON 2021 RCD (nadstaveb nad AutoCAD). Všem uživatelům produktů CADKON s platnou službou CADKON Active, bude následně rozeslán email s informacemi, kde si mohou novou verzi bezplatně stáhnout, jak získaj...

CADKON+ 2021 uvolněn 29. červen 2020

Dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON+ 2021 BASIC, ARCHITECTURE, MEP a RC. Všem uživatelům produktů CADKON s platnou službou CADKON Active, bude následně rozeslán email s informacemi, kde si mohou novou verzi bezplatně stáhnout, jak získají novou licenci 2021, jaké konkrétní novinky ver...

Neplatné! - Vývoj produktu DT+ byl již ukončen 15. květen 2020

Po oznámení ukončení vývoje produktu DT+ jsme obdrželi mnoho reakci od stávajících uživatelů, abychom tento krok ještě zvážili. Rádi bychom vás informovali, že DT+ bude pokračovat min. verzí pro produkt AutoCAD Architectural 2021.   Předběžné datum uvedení nové verze DT+ 2021 je nyn...

» Zobrazit všechny novinky